ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Δ/ΝΣΗΣ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Διοικητικοί Υπάλληλοι, Αποσπασμένοι & στη Διάθεση Εκπ/κοί,

Αν/τής Προϊστάμενος Δ/νσης

Φαξ 2241 3 64 821

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

Προϊστάμενος Εκπαιδευτκών Θεμάτων

Εγγραφές, μετεγγραφές, φοίτηση και αξιολόγηση μαθητών, θέματα ειδικής αγωγής, έγκριση κατ’ οίκον διδασκαλίας, εφαρμογή προγραμμάτων Ενισχυτικής Διδασκαλίας, λειτουργία Τάξεων Υποδοχής, θέματα υγιεινής και ασφάλειας στις σχολικές μονάδες, θέματα λειτουργίας των μαθητικών κοινοτήτων, διεξαγωγή μαθητικών διαγωνισμών, εποπτεία προγραμμάτων επαγγελματικού προσανατολισμού, σχολικών δραστηριοτήτων και καινοτόμων δράσεων

2241 3 64 808