ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
Δ/ΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Τμήμα Αντικείμενο εργασίας Τηλέφωνα- E-mails Διοικητικοί Υπάλληλοι, Αποσπασμένοι & στη Διάθεση Εκπ/κοί
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΜΑΖΟΣ
Έλεγχος παρουσιολογίων αναπληρωτών ΕΣΠΑ & ΠΔΕ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.10

ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΖΟΥΡΤΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΥΣΠΕ
Τοποθετήσεις
Μετακινήσεις
Καταγραφή κενών και πλεονασμάτων εκπαιδευτικού προσωπικού
ΟΠΣΥΔ Αναπληρωτών (Προϋπηρεσίες, Αναλήψεις, Μεταβολές),Βιβλία,
Στατιστικά Εκπ/κού Προσωπικού
2241 3 64 802
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΙΑΝΙΑ
Αναγνωρίσεις Συνάφειας Μεταπτυχιακών τίτλων Μονίμων, Αναπληρωτών & ιδιωτικών Εκπ/κών
Άδειες Άσκησης Ιδιωτικού Έργου
Μείωση Ωραρίου
Επιλογή Στελεχών Εκπαίδευσης

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΩΤΗ

Μεταθέσεις - Αποσπάσεις -Ανακοινώσεις επιδόματος παραμεθορίου Αποσπασμένων από άλλα ΠΥΣΠΕ- Έλεγχος Γνησιότητας πτυχίων/μεταπτυχιακών/βεβαιώσεων προϋπηρεσίας

2241 3 64 819

ΧΑΡΑ ΓΚΕΚΑ
Άδειες Μονίμων/ Αναπληρωτών 2241 3 64 801
ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΟΥΤΡΙΔΗ
Δ' ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &
ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ
Προϊστάμενος 2241 3 64 820
  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΡΟΣ
  My School
Ιστοσελίδα Δ/νσης
Βεβαιώσεις Προϋπηρεσίας Αναπληρωτών/ Μονίμων
Ανάπτυξη ψηφιακών εφαρμογών για την υποστήριξη του έργου της Διεύθυνσης
Συλλογή και επεξεργασία στατιστικών στοιχείων
Ε' ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ Προϊστάμενος 2241 3 64 812
   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
Φοίτηση και αξιολόγηση μαθητών
Θέματα ειδικής αγωγής
Έγκριση κατ’ οίκον διδασκαλίας
Λειτουργία Τάξεων Υποδοχής
Θέματα υγιεινής και ασφάλειας στις σχολικές μονάδες
Θέματα λειτουργίας των μαθητικών κοινοτήτων
Διεξαγωγή μαθητικών διαγωνισμών
Εποπτεία προγραμμάτων επαγγελματικού προσανατολισμού
Σχολικών δραστηριοτήτων και καινοτόμων δράσεων
Ωρολόγια Προγράμματα Νηπιαγωγείων & Δημοτικών Προγραμματισμός Σχολικών Δράσεων
Κατανομή Τμημάτων/Τάξεων
Ενισχυτική Διδασκαλία Επαναφοιτήσεις
Εγγραφές ΝΓ & ΔΣ
Παράλληλη Στήριξη

2241 3 64 811

ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΗΤΑΡΑ
Υπεύθυνη Σχολικών Δραστηριοτήτων   2241 3 64 806
ΠΟΘΗΤΗ ΛΟΗ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ   Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ΕΛΕΝΗ ΤΖΙΒΗ
2ο ΠΕΚΕΣ Ν. Αιγαίου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. τηλ. 22413-64806
ΣΕΕ
Ειδικότητα Τηλέφωνα- E-mails Ονοματεπώνυμο