ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ Δ/ΝΣΗΣ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Διοικητικοί Υπάλληλοι, Αποσπασμένοι & στη Διάθεση Εκπ/κοί

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

2241364807 - 2241364952

Φαξ 2241 3 64 821 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΨΑΡΑΣ

Προϊστάμενος Εκπαιδευτκών Θεμάτων,

Εγγραφές, μετεγγραφές, φοίτηση και αξιολόγηση μαθητών, θέματα ειδικής αγωγής, έγκριση κατ’ οίκον διδασκαλίας, εφαρμογή προγραμμάτων Ενισχυτικής Διδασκαλίας, λειτουργία Τάξεων Υποδοχής, θέματα υγιεινής και ασφάλειας στις σχολικές μονάδες, θέματα λειτουργίας των μαθητικών κοινοτήτων, διεξαγωγή μαθητικών διαγωνισμών, εποπτεία προγραμμάτων επαγγελματικού προσανατολισμού, σχολικών δραστηριοτήτων και καινοτόμων δράσεων

2241 3 64 812 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

Ωρολόγια Προγράμματα Νηπιαγωγείων & Δημοτικών Προγραμματισμός Σχολικών Δράσεων, Κατανομή Τμημάτων/Τάξεων

2241 3 64 811

ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΗΤΑΡΑ

Προϊσταμένη Διοικητικού

Εγκρίσεις Μετακίνησης Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων, Πρακτικά Δ/νσης , Πιστοποιητικά Υπηρεσιακών Μεταβολών,  Προμήθεια αναλώσιμων υλικών , Επιτροπές καταλληλότητας, ΟΠΣ- Αιτήσεις Αναπληρωτών, Προϋπηρεσίες Μονίμων, Αναζήτηση Μαθητών, Ποινικά Μητρώα,Ιδιωτικά σχολεία (Διοριστήρια, μεταβολές συμβάσεων)

2241 3 64 819 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΑΝΝΑ ΜΑΝΩΛΑΚΑ

Γραμματεία - Πρωτόκολλο - αλληλογραφία

2241 3 64 805 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΥΠΡΙΩΤΗ

Αρχειοθέτηση εγγράφων, Τήρηση Ατομικών Υπηρεσιακών Φακέλων Μονίμων & Αναπληρωτών, Εκκαθάριση Αρχείων, Αποστολή εκλογικού υλικού, Έλεγχος δικαιολογητικών πρόσληψης

2241 3 64 816

ΣΕΒΑΣΤΗ ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ

Προϊσταμένη Προσωπικού Συνταξιοδότηση υπαλλήλων, Βαθμολογική και μισθολογική κατάταξη, Προϋπηρεσίες Αναπληρωτών-Μονίμων, Θέματα Προσωπικού Διεύθυνσης, Πειθαρχικά θέματα, Διαδικασίες Πρόσληψης Αναπληρωτών-Έλεγχος φακέλου πρόσληψης, Δειγματοληπτικοί έλεγχοι ΕΣΠΑ

2241 3 64 953

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία ΠΥΣΠΕ

Τοποθετήσεις, Μετακινήσεις, Αναγνωρίσεις Προϋπηρεσίας, Επιλογή Στελεχών Εκπαίδευσης, Καταγραφή κενών και πλεονασμάτων εκπαιδευτικού προσωπικού

2241 3 64 802 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΙΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΩΤΗ

Μεταθέσεις - Αποσπάσεις -Ανακοινώσεις επιδόματος παραμεθορίου- Έλεγχος Γνησιότητας πτυχίων/μεταπτυχιακών/βεβαιώσεων προϋπηρεσίας

2241 3 64 819

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΚΕΚΑ

Άδειες- MySchool αδειών

2241 3 64 801 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΑΝΝΑ ΜΩΡΑΪΤΗ

Προϊστάμενος Πληροφορικής

My School, Ιστοσελίδας Δ/νσης, Βεβαιώσεις Υπηρεσίας Αναπληρωτών/ Μονίμων,   Ανάπτυξη ψηφιακών εφαρμογών για την υποστήριξη του έργου της Διεύθυνσης, Συλλογή και επεξεργασία στατιστικών στοιχείων

2241 3 64 820 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΡΟΣ

Προϊσταμένη Οικονομικού Εκκαθάριση μισθοδοσίας Μονίμων εκπαιδευτικών, Απεργίες, Οικονομικά θέματα

2241 3 64 810 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΕΛΕΝΗ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ

Θέματα Μισθοδοσίας Αναπληρωτών ΕΣΠΑ & Κρατικού Προϋπολογισμού

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΤΕΚΗΣ

Μηνιαία κίνηση ΚΑΕ, Υπερωρίες, Οδοιπορικά έξοδα, Πιστώσεις δικαστικών αποφάσεων & ακουστικών βαρηκοΐας, Επιχορηγήσεις σχολικών επιτροπών για Β ξένη γλώσσα

2241 3 64 809 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Έλεγχος παρουσιολογίων αναπληρωτών

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ

Συντονιστές Εκπαίδευσης

2241 3 64 813, 814

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΤΖΑΝΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΖΑΠΑΛΙΔΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΠΑ

Υπεύθυνη Σχολικών Δραστηριοτήτων

2241 3 64 806 Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΠΟΘΗΤΗ ΛΟΗ